solve it if u can!

Pakistan
January 22, 2007 8:44am CST
lets see who can answer this correctly.. if a bulb of 200 watts is used for four hours daily for one month, find the cost of electrical energy consumed. The cost of one unit is Rs. o.20
1 person likes this
1 response
@msqtech (15073)
• United States
23 Jan 07
4.2 per kilowatt if unit is kilowatt
@msqtech (15073)
• United States
23 Jan 07
i mean total if unit is kilowatt